Sisuloome, kujundus ja trükk ühest kohast

16+ aastat kogemust projektijuhtimisel, kujundamisel ja trükiste tootmisel

Või loe, kuidas tagame kvaliteeti
Töötame koos nii suurte kui väiksemate ettevõtetega
ESL
Eduakadeemia_

Milles oleme tugevad

Kuna oleme pikalt ka sisuloome ning toimetamisega kokku puutunud, saame kaasa mõelda terve projekti ulatuses. Tihti paneme kliendi jaoks kokku terve ajakirja, luues sinna eesmärgipärast sisu, organiseerides fotod, tehes kujunduse ning lõpuks ka trüki tellimuse.

Meie jaoks on hea märk, et kliendid tellivad ikka aastast aastasse samu asju meie käest. Oskame olla uuendusmeelsed, mõelda kaasa viimaste trendide ja võimalustega ning pakkuda välja uusi lahendusi.

Meie projektijuht Kadri vastutab, et kõik valmib soovitud tähtaegadeks ning on küsimusteks alati kättesaadav – ka siis, kui disainerid loomeprotsessi on sukeldunud.

"Telia on teinud O2 Worksiga koostööd juba mitu aastat. O2 aitab Telial toota ärikliendiajakirja Lahendus. Oleme koostööga rahul, sest kõik saab tähtajaks tehtud ning antud lubadustest peetakse kinni. O2 Worksi tiim on professionaalne ja loov ning aitab ka keerulisemates situatsioonides alati kaasa mõelda ning lahendusi leida."
Ingrid
Ingrid Piirsalu Telia
"Mulle meeldib O2-ga koostöös see, et nad mõtlevad alati kaasa ja tihtilugu saab enda algsest ideest märgatavalt parema tulemuse. Lisaks näevad nende tööd väga professionaalsed välja, mis aitab meie klientide silmis luua väärikat kuvandit. O2 peale saab alati loota ja kõik valmib tähtajaks või isegi varem. "
Roland Tokko
Roland Tokko Edu Akadeemia

Kuidas me töötame

Kuidas me töötameMeie poolt on kliendi jaoks üks kontakt – 9-aastase projektijuhtimise ning sisuturunduse kogemusega Kadri. Valitud koostööpartnerid toetavad teda kujunduse- ning trükikogemusega.

Kadri küsib õigeid küsimusi, aitab paika panna projekti plaani ning on kättesaadav ka siis, kui kujundajad on süvenenud parima disainilahenduse tegemisse.

Aitame vajadusel ka autorite leidmise, intervjuude läbiviimise ning tekstide toimetamisega, et lõpplahendus oleks ilus tervik.

"Haruldane, kui inimesed on korraga soojad, võimekad ja kõigutamatult tublid. Minule meeldib ja sulle hakkab ka meeldima."
jakob kangur
Jakob Kangur Smoked Sparrow

Kuidas tagame kvaliteedi

Kvaliteedi tagavad õige suhtumisega kogenud inimesed. Me oleme kujunduse ja printimisega pikalt tegelenud ning naudime kõike selle juurde kuuluvat.

Kadri on erinevate kujundajatega koos töötanud nüüdseks üle 6 aasta ning iga liige panustab igasse projekti just oma tugevustega. Nii tagame, et teeme tööd kokkulepitud tähtaegadega, oleme alati kättesaadavad, pakume kaasaegseid lahendusi ning tellime õige kvaliteediga materjalid.

Oleme tänaseks koostööd teinud enam kui 15 trükikojaga ning nende seast valinud endale parimad partnerid. Kuna paindlikkus on ka meie teenuse puhul väga oluline märksõna, ootame seda ka oma partneritelt.

"O2 Works on tõeliselt andekas ja meeldiv meeskond, kelle abil valmis imekaunis tervislike toitude retseptiraamat "Rõõm toidust".
Paremat koostööd ei oleks ma osanud uneski näha."
Katrin Siska
Katrin Siska

Kontakt

Kõige täpsemad vastused saad meiega otse suheldes. Anna oma soovidest või küsimustest märku ning Kadri vastab sulle nii kiiresti kui võimalik.

Kadri Kaljumets

Kadri Kaljumets