Sisuturundus ideest lõpplahenduseni

3+ aastat kogemust projektijuhtimisel, autoritega koostööl ja turunduses

Või loe, kuidas tagame kvaliteeti
Töötame koos nii suurte kui väiksemate ettevõtetega
ESL
Eduakadeemia_

Milles oleme tugevad

ikoon-1Meil on üle 3 aasta kogemust erinevate (suur)ettevõtete sisuloomega ning et saaksime oma teenust pakkuda parimal tasemel, oleme alati huvitatud kaasa mõtlema ka suure pildiga.

Sisuturunduse peamine eesmärk on uute klientide leidmine läbi väärtusliku ja lugeja jaoks kasuliku info. Oma ostuotsust kaaluv inimene ei tee seda tihti ühe kokkupuute või lugemise järel, mistõttu peab kogu loodud sisu üksteist pidevalt toetama, suunama inimest järgmise loogilise tegevuse juurde ning olema ajast sõltumatu, et iga järgnev tükk aitaks suurele pildile kaasa ja tooks uusi potentsiaalseid kliente.

Oleme teinud väga palju intervjuusid ekspertidega kvaliteetse sisu saamiseks konkreetsel teemal. Kirjutame ning toimetame saadud sisendi põhjal avaldamiseks sobiva artikli, uudiskirja või loo ja vajadusel teeme kohapeal kvaliteetsed fotod.

"Telia on teinud O2 Worksiga koostööd juba mitu aastat. O2 aitab Telial toota ärikliendiajakirja Lahendus. Oleme koostööga rahul, sest kõik saab tähtajaks tehtud ning antud lubadustest peetakse kinni. O2 Worksi tiim on professionaalne ja loov ning aitab ka keerulisemates situatsioonides alati kaasa mõelda ning lahendusi leida."
Ingrid
Ingrid Piirsalu Telia

Tehtud tööd

"SEB-l on olnud O2Worksiga pikaajaline sujuv koostöö ja hea meel on tõdeda, et O2Worksi pakutud lahendused on olnud heas kooskõlas SEB soovide ja nõudmistega."
Martin Kõrv
Martin Kõrv SEB

Kuidas me töötame

ikoon-2Meie poolt on kliendi jaoks üks kontakt – 9-aastase projektijuhtimise ning sisuturunduse kogemusega Kadri. Kadri aitab teil panna paika eesmärgid, küsib õigeid küsimusi, aitab leida sobivad kirjutajad ja/või eksperdid meie koostööpartnerite hulgast.

Vajadusel vaatame ka kaugemale ning leiame spetsiifilise ülesande jaoks kõige sobivamad inimesed. Seni ei ole me sellega hätta jäänud.

Oleme tänaseks koostööd teinud enam kui 15 autoriga ning 20 eksperdiga. Meie ülesanne on teada, kes sobib mingi teemaga hästi kokku ning kui usaldusväärne ja järjepidev ta on, et vajadusel ka pikemaid projekte kaasa teha.

"Kadri ja Margusega on tore koostööd teha, sest nad keskenduvad alati lahenduste leidmisele, on kiired ja paindlikud. Nad on alati valmis kaasa mõtlema ja tõeliselt süvenema. Ja nende energia, rõõm ja see ikka-saab-kui-kuidagi-ei saa suhtumine on tõesti nakkav."
Karin Kastehein
Karin Kastehein Toimetaja

Kuidas tagame kvaliteedi

ikoon-3Meil on kogemusi projektidega, mis vajavad kuni 80 samas stiilis sisuartiklit ja ei kordaks ennast oluliselt. Seda saab teha, leides teemas erinevaid nurki ja kasutades valdkonna vastu huvi tundvaid kirjutajaid.

Meiega kõige pikemalt koostööd teinud autor on meile 3 aasta jooksul kirjutanud 215 artiklit ning tema huvi ei ole raugemas - vastupidi, talle meeldib minna uutesse ja huvitavatesse teemadesse süvitsi ning panustada maksimaalselt.

Tänaseks on meil kujunenud kindel arusaam, kuidas lähteülesanded peaksid olema koostatud, et tulemus vastaks soovitule. Kadri aitab oma kogemusele ning väljatöötatud küsimustele tuginedes soove täpsustada ning mõtleb vajadusel kaasa, et projekt kindlasti õnnestuks.

Me viime ise läbi persooni- ja eksperdiintervjuusid, et sealt saadav sisend oleks võimalikult kvaliteetne hea kirjutise tegemiseks. Koos kohapealse pildistamisega saame kliendile pakkuda täislahendust nii, et peale teksti kinnitamist ei ole vaja lisategevusi teha.

Kontakt

Kõige täpsemad vastused saad meiega otse suheldes. Anna oma soovidest või küsimustest märku ning Kadri vastab sulle nii kiiresti kui võimalik.

Kadri Kaljumets

Kadri Kaljumets